Już wkrótce nowy katalog KR CENTER 2018/1

wtorek, 19 grudnia 2017

Od 22 stycznia 2018 roku wprowadzamy w życie nowy katalog KR CENTER oznaczony numerem 2018/1. Jakie zmiany przyniesie?

Nowy katalog przyniesie spore zmiany w ofercie drzwi Bastion. Wprowadzamy nowość będącą odpowiedzią na liczne sugestie klientów – możliwość zamówienia drzwi Bastion w wymiarze 80NW (węższe i niższe) z ościeżnicami drewnianą pełną, regulowaną lub opaskową. Świetnie nadają się do montażu w takich otworach, których nie ma możliwości poszerzyć. Oprócz tego oferta oklein dostępnych dla modeli z tej rodziny powiększy się o nowy kolor – orzech japoński.

Wraz z nową edycją katalogu przestaną być dostępne drzwi Bastion Retro, dlatego klienci, którzy rozważają ich zakup, powinni zamówienie złożyć do 22 stycznia 2018 r. Nastąpi także korekta cen drzwi Bastion – prosimy zapoznać się z cennikami zamieszczonymi w katalogu.

W ofercie drzwi stalowych, obok dotąd dostępnego zestawu okuć (klamka i rozeta Haga, komplet wkładek Gerda), pojawi się druga propozycja – klamka i rozeta Haga oraz wkładki Wilka w systemie jednego klucza, kl. B. Oba zestawy dostępne będą w promocyjnych cenach.

Z oferty drzwi stalowych usuwamy model Inox 01, a z palety drzwi Grand – kolor wenge. Dodatkowo prosimy o prześledzenie zmian cen i kolorów w okuciach, nastąpiły tu bowiem drobne korekty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zmianami wprowadzonymi w nowym katalogu. W wersji cyfrowej jest on już dostępny, natomiast wersje papierowe już wkrótce będą do Państwa dyspozycji w punktach sprzedaży KR CENTER.

Przypominamy, że nowy katalog wejdzie w życie 22 stycznia 2018 roku. W tym dniu przestanie być aktualne wydanie 2017/3. Zapraszamy do składania zamówień!

Katalog drzwi