Zapraszamy do konfigurowania wymarzonych drzwi zewn. stalowych

poniedziałek, 31 grudnia 2018

Na stronie kreator.krcenter.pl mogą Państwo dostosować do swoich potrzeb m.in. drzwi stalowe. W konfiguratorze dostępne są wszystkie modele, a możliwości zmian, jakich można dokonać, są bardzo duże.

Kreator drzwi stalowych ST 55 i ST 68 pozwoli Państwu na wybór modelu, a następnie: szerokości i grubości skrzydła, koloru okleiny czy rodzaju szyby. Możliwości na tym jednak się nie kończą, bo także różnego rodzaju elementy wyposażenia oraz okucia mogą zostać dodane do konfiguracji.

Wszystkie wybory, jakich dokonamy, zostaną przedstawione na poglądowym zdjęciu. Dzięki temu gdy drzwi finalnie zostaną wmurowane, ich wygląd będzie zbliżony do tego, co zobaczyliśmy wcześniej na ekranie komputera.

Ważną funkcją jest także estymacja ceny. Każdy wybór, który ma wpływ na finalną cenę produktu, będzie wiązał się z aktualizacją informacji o szacunkowej cenie zakupu z podziałem na cenę netto (bez VAT) oraz cenę z 23% VAT. Koszt możemy następnie potwierdzić w punkcie sprzedaży lub kontaktując się bezpośrednio z KR CENTER.

Po zakończeniu prac nad konfiguracją, wyświetlone zostanie podsumowanie, które można będzie zapisać do PDF i wydrukować. Ułatwi to złożenie zamówienia.

Zapraszamy do korzystania z konfiguratora drzwi stalowych.

Konfigurator produktu: drzwi stalowych