Nowy katalog drzwi stalowych na rok 2019 - obowiązuje od 08.05.

sobota, 27 kwietnia 2019

Prezentujemy kolejne nowe wydanie katalogu – tym razem poświęcone ofercie drzwi zewnętrznych stalowych oraz stalowych uniwersalnych. Nowa oferta wejdzie w życie 8 maja.

Zmian, jakie wprowadza nowy katalog, jest mnóstwo i byłoby bardzo trudno przedstawić je wszystkie. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z wersją w PDF, którą już teraz prezentujemy w zakładce Dokumenty do pobrania. Poniżej opisaliśmy najważniejsze zmiany.

Przede wszystkim w ofercie pojawiły się aż trzy nowe kolekcje produktów:

  • Onyx Glass – ozdobione od zewnętrznej strony domu czarnymi szybami;
  • Eris – gdzie ozdobą na płaskim skrzydle są szyby otoczone (z obu stron skrzydła) ramkami z czarnego aluminium;
  • Logic – gdzie także zastosowaliśmy anodowane na czarno aluminium, a dodatkową ozdobą skrzydła są proste tłoczenia, jak w drzwiach Logos.

Materiały, którymi ozdobione są ww. drzwi są wysokiej jakości. Panel w drzwiach Onyx Glass wykonany jest ze szkła hartowanego, a w drzwiach Eris i Logic zastosowana ramka z aluminium nie jest malowana, tylko anodowana na czarno, co dodatkowo podnosi jej trwałość.

Na uwagę zasługują ponadto nowe modele w istniejących dotąd grupach Logos oraz Otello, a także nowy kolor dostępny dla wybranych modeli: winchester. Żeby zrobić miejsce dla tak wielu nowości, część modeli została wycofana. Zmiany w ofercie obejmują także dostępność szyb i kolorów.

Wszystkie skrzydła dostępne są w wersji o grubości skrzydła wynoszącej 68 mm, które wyróżniają się lepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Dodatkowo część modeli dostępna jest w wariancie ST 55, o grubości skrzydła 55 mm.

Wraz z drzwiami zewnętrznymi stalowymi polecamy zakup kompletu okuć ST Standard. W jego skład wchodzą klamka i rozeta Haga firmy Axa oraz wkładki Gerda pracujące w systemie jednego klucza. Państwa uwadze polecamy ponadto nowe klamki i pochwyty, zwłaszcza te w kolorze czarnym.

Zapraszamy do pobrania katalogu i zapoznania się ze szczegółami. Zakupu drzwi mogą Państwo dokonać w jednym z punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce.

W najbliższych tygodniach aktualizowana będzie zawartość naszej strony www oraz kreatora drzwi. Do tego czasu w celu bliższego poznania oferty prosimy o posługiwanie się wyłącznie nowymi katalogami. Przepraszamy za utrudnienia.

Katalog drzwi zewnętrznych stalowych