Nowy katalog drzwi stalowych: 2019/2

poniedziałek, 9 września 2019

W zakładce z dokumentami do pobrania dostępny jest nowy katalog drzwi ST oznaczony numerem 2019/2. Zacznie obowiązywać od 16 września i zawiera kilka drobnych, ale ważnych zmian.

Wraz z wejściem w życie oferty zaprezentowanej w nowym katalogu dla drzwi Onyx Glass będzie możliwe wybranie panelu od strony wnętrza domu. Do wyboru będą: rama ze stali nierdzewnej w kolorze inox lub z anodowanego na czarno aluminium. Korekcie uległa cena tych drzwi.

Ponadto drzwi Onyx Glass oraz Eris w kolorach dąb złoty, orzech i antracyt będą dostępne w rozmiarze „100”. Zwracamy uwagę, że tak jak w przypadku innych kolekcji, drzwi w tym rozmiarze będą dostępne za dopłatą. Szczegóły znajdą Państwo w katalogu.

Ważna zmiana dotyczy drzwi o grubości skrzydła 55 mm z kolekcji Inox i Grand. Drzwi w tej wersji będą dostępne bez przetłoczeń widocznych na zdjęciach – nasi Klienci otrzymają płaskie skrzydło.

Niewielka zmiana dotyczy także drzwi stalowych uniwersalnych z kolekcji Uran. Drzwi te będą dostępne w rozmiarze „70”.

Oferta zaprezentowana w nowym katalogu zacznie obowiązywać od poniedziałku, 16 września. Drzwi stalowe można nabyć w jednym z punktów sprzedaży w całej Polsce.

Pobierz katalog drzwi stalowych