Katalog KR CENTER 2018/2 już od połowy kwietnia

niedziela, 4 listopada 2018

16 kwietnia 2018 roku w życie wchodzi zaktualizowana wersja katalogu z drzwiami KR CENTER. Wprowadziliśmy w niej kilka drobnych zmian, których celem jest jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Od drugiej połowy kwietnia będziemy stopniowo wycofywać z oferty drzwi stalowe dwuskrzydłowe. Klientów zainteresowanych podobnym produktem zachęcamy do zakupu drzwi Disting z dostawkami bocznymi, które wprowadzają do wnętrza dużo światła. Ich wymiary zewnętrzne mogą mieć od 20 do 45 cm szerokości. W ofercie dla drzwi Disting posiadamy także naświetla górne.

W nowym katalogu KR CENTER nie znajdziecie Państwo ponadto drzwi Grand 28, ale dostępnych jest wiele innych modeli drzwi stalowych, z których większość dostępna jest w dwóch wariantach: o grubości skrzydła wynoszącej 55 mm i 68 mm (te grubsze mają lepsze parametry związane z termoizolacyjnością).

Z oferty wycofane zostaną także trzy modele drzwi Bastion z serii Klasyczne: S-92, S-93 oraz S-94. W dostępnym asortymencie pozostaje model S-91 oraz modele z serii T o tradycyjnym wzornictwie. Polecamy!

Zdecydowaliśmy ponadto o rezygnacji ze sprzedaży drzwi klatkowych. Naszym Klientom rekomendujemy zakup drzwi Bastion N-02, także pozbawionych tłoczeń i dodatkowych ozdób, a jednocześnie o lepszych parametrach.

Szczegóły zaktualizowanej oferty dostępne są w katalogu, którego elektroniczną wersję udostępniliśmy już teraz. Wraz z katalogiem w wybranych punktach dostępny będzie także cennik, który stanowi skróconą wersję katalogu.

Pobierz katalog drzwi KR CENTER 2018/2