Świeża oferta od KR CENTER na drzwi wewnętrzne i stalowe uniwersalne

wtorek, 30 kwietnia 2019

Od 1 maja 2019 obowiązuje nowa oferta specjalna, w ramach której w niższej cenie można kupić drzwi wewnętrzne ramiakowe i płytowe, a także drzwi stalowe uniwersalne – wszystkie drzwi wraz z niezbędnymi dodatkami.

W niższej cenie można kupić drzwi wewnętrzne ramiakowe z kolekcji Credis, Maleo i Monza oraz drzwi płytowe z kolekcji Classic, Albero i Rocca. Konfigurując drzwi w ramach oferty specjalnej można wybrać jedną z pięciu ościeżnic regulowanych lub ościeżnicę prostą. Polecamy także dopasowane okucia.

Do zastosowania w firmach, budynkach użyteczności oraz w pomieszczeniach gospodarczych znakomicie sprawdzą się drzwi stalowe uniwersalne Technic. Także je w ramach oferty specjalnej można nabyć w atrakcyjnej cenie, a wraz z drzwiami także zestaw okuć oraz próg aluminiowy. Drzwi można nabyć w różnych kolorach, w wersji standardowej, z tulejami lub z kratką wentylacyjną.

Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo w ulotce, którą w wersji PDF zamieszczamy do pobrania. Zakupu mogą Państwo dokonać w jednym z licznych punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce.

Pobierz ulotkę - promocja na drzwi