Unia Europejska

Ulotka z drzwiami w promocji nr 2023/1 już dostępna

czwartek, 16 marca 2023

Szanowni Partnerzy! Z przyjemnością informujemy o wydaniu nowej ulotki promocyjnej KR Center – edycja 2023/1, która zawiera ofertę towarów dostępnych „od ręki” lub z krótkim terminem realizacji. Zacznie ona obowiązywać w poniedziałek 20.03.2023r.

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zmian:

  • Nowe modele drzwi wewnętrznych Asti Black i Prato – zgodnie z wcześniejszą informacją, nowe kolekcje dołączają do oferty promocyjnej.
  • Wycofanie modelu Monza w kolorze sonoma – skrzydła będą dostępne do wyczerpania zapasów. W ofercie promocyjnej pozostaje niezmiennie model Monza w kolorze białym.
  • Możliwość zamówienia drzwi Bastion Promo w wersji akustycznej 41dB, oraz skróconej (max. 8cm). Model B-78 jest teraz dostępny w nowej, niższej cenie!
  • Możliwość zamówienia skróconych promocyjnych drzwi stalowo-aluminiowych STA68 w wymiarach co 10mm. Zmiana ta pozwoli dostosować się do niestandardowych wymiarów otworów montażowych.
  • Rozszerzenie oferty drzwi ST68 – dostępny jest rozmiar „100” dla skrzydeł płaskich.
  • Nowy model Technic Plus – nowy wariant będzie obejmował drzwi techniczne z dwoma zamkami, progiem aluminiowym oraz dedykowanym zestawem okuć.

Zachęcamy do zapoznania się z nową ulotką. Jest już dostępna na naszej stronie internetowej krcenter.pl. Mogą też Państwo zapoznać się z nią klikając poniższy link. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży lub jednym z naszych regionalnych kierowników sprzedaży.

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój