Unia Europejska

Jak rozpocząć współpracę?

Współpraca - sprzedaż drzwi

Firma KR Center prowadzi działalność nie tylko na terenie całej Polski, ale również na obszarze naszych południowych sąsiadów – Czech i Słowacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą: właścicieli sklepów, składów budowlanych, wykonawców budowlanych, montażystów oraz markety.

W jaki sposób nawiązać kontakt?

Obszar naszej działalności obejmujący aż trzy państwa został podzielony na regiony. Każdy region posiada swojego koordynatora – kompetentną i zorientowaną osobę, z którą kontakt zapewni Państwu doradztwo oraz profesjonalną obsługę. Namiary na koordynatorów umieszczone są na naszej stronie internetowej, w dziale Kontakt.

Nasi koordynatorzy rynku są do Państwa dyspozycji! Istnieje możliwość, by przyjechali do Państwa punktu sprzedaży i dokonali prezentacji naszej oferty oraz omówili warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na rozmowy i negocjacje.

Co dajemy od siebie?

Każda współpraca jest dla nas ważna i cenna. Zawsze do naszych partnerów biznesowych podchodzimy jednostkowo, traktujemy uczciwie i profesjonalnie, staramy się ułatwiać codzienną pracę.

  • Organizujemy szkolenia pracowników partnerów podejmujących z nami współpracę w celu zapewnienia najlepszej informacji dla naszych wspólnych Klientów. Szkolenia dotyczą wyrobów firmy KR Center, katalogów, sposobów zamawiania, terminów realizacji, współpracy. To rzetelne informacje, które pomogą Państwu pozyskiwać Klientów.
  • Aby pomóc przyciągnąć wzrok i zainteresowanie Klientów proponujemy Państwu drzwi specjalnie przeznaczone do ekspozycji (tzw. wystawka). Oferujemy je w specjalnej cenie i na dogodnych warunkach płatności. Nasi specjaliści dostosują je do Państwa warunków lokalowych i wystroju wnętrza, tak aby całość stanowiła harmonię.
  • W celu ułatwienia bieżącej obsługi Państwa Klientów dostarczamy doskonałej jakości wzorniki kolorów oraz katalogi.
  • Ustalamy przejrzyste warunki współpracy w oparciu o nasz katalog z cenami netto. Chętnie udzielamy rabatów dla każdej grupy asortymentu i jesteśmy otwarci na negocjacje.
  • Zapewniamy nieprzeciętnie szybkie terminy realizacji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów. To realna korzyść dla Państwa Klientów!
Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój