Informacje dla nowych partnerów

Informacja dla nowych partnerów

Jeżeli Państwa firma nie należy jeszcze do grona naszych partnerów, zachęcamy do zapoznania się z zaproponowanymi poniżej informacjami. Dzięki temu poznacie Państwo bliżej naszą firmę, wartości, którym jesteśmy wierni, oraz szereg korzyści ze wzajemnej współpracy. Na Państwa pytania chętnie odpowiedzą koordynatorzy rynku.

O naszej firmie

Dobre otwarcie na świat – te słowa to motto naszej firmy. Już od kilku lat w ich myśl produkujemy drzwi dopasowane do życia naszych Klientów. Długie analizy potrzeb i rynku pozwoliły nam ustalić ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co nas wyróżnia?

Jak rozpocząć współpracę?

Zapraszamy do współpracy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą: właścicieli sklepów, składów budowlanych, wykonawców budowlanych, montażystów oraz markety. Współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu szereg korzyści.

Katalog produktów

Oferujemy szeroką gamę drzwi wewnętrznych, śródlokalowych oraz zewnętrznych (stalowych oraz drewnianych). Naszą ofertę znajdą Państwo w zakładce Produkty.

Zasady gwarancji

Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów, dlatego wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z jej warunkami.

Zapraszamy do kontaktu

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie wysłuchamy Państwa uwag i postaramy się sprostać oczekiwaniom.